درباره ما

شرکت معرفان رسانه پویا با سابقه بیش از یک دهه حضورمستمرو موثر در عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات گسترده ای را در بخش نمایشگاهی به متولیان، مجریان و شرکت های متعدد ارائه نموده است.

برگزاری نمایشگاه ها و همایش های تخصصی، مجری انحصاری اسپانسری برترین نمایشگاه های کشور، انتشار نفیس ترین کتاب های نمایشگاهی و ارائه خدمات تخصصی بین المللی در عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی از جمله سوابق این شرکت است.

در حال حاضر، شرکت معرفان بر اساس قرارداد فی ما بین با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به عنوان مجری انحصاری تبلیغات محیطی و رادیویی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران – تهران ارائه خدمات می نماید.

برنامه ریزی، مشاوره، ارائه کمپین و اجرای منحصر به فرد خدمات در گستره تبلیغات محیطی و رادیویی توسط شرکت معرفان، فصلی نوین در پویایی و تامین حضور قدرتمند برندها و شرکت های برتر در این حوزه آغاز کرده است، که با حمایت و پشتیبانی مدیران متخصص و توانمند شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، اثر بخشی حضور شرکت ها و تحت تاثیر قرار دادن مخاطب و بازدیدکنندگان را بیش از پیش نموده است.

این شرکت با ارائه خدمات در بخش های مختلف تبلیغات محیطی و رادیویی نمایشگاه اعم از بیل بورد – اسپیس بنر – تبلیغات رادیویی – تلویزیون نمایشگاه – تابلوهای جاده اختصاصی – لمپوست بنر – بالن و ... در خدمت مشارکت کنندگان محترم نمایشگاه ها و جشنواره ها بوده و امکان تمایز و بهره برداری هرچه بهتر از حضور در نمایشگاه را برای ایشان میسر می سازد.

هدفگذاری این مجموعه به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت نمایشگاهی ایران، اعتلای هرچه بیشتر این صنعت و ارائه بهترین و متمایزترین خدمات به مشارکت کنندگان محترم می باشد.

 

با ما تمایز را تجربه کنید!